SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. C0004 23.09.2017 17:00 HC Milevsko 2010 Jiskra Humpolec 6:1
1. C0001 23.09.2017 16:00 TJ Sokol Radomyšl HC Lední medvědi Pelhřimov 14:2
1. C0002 24.09.2017 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec HC Tábor 2:3
1. C0003 23.09.2017 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Vimperk 5:2
1. C0005 23.09.2017 16:30 SK Telč HC Slavoj Český Krumlov 1:9
1. C0006 23.09.2017 17:00 HC Strakonice TJ Hluboká nad Vltavou 4:2
2. C0007 28.09.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov HC Strakonice 3:5
2. C0009 28.09.2017 17:00 HC Vimperk HC Milevsko 2010 4:3
2. C0010 28.09.2017 18:00 HC Tábor TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:4(P)
2. C0011 28.09.2017 17:45 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Vajgar Jindřichův Hradec 3:15
2. C0012 28.09.2017 17:00 Spartak Soběslav TJ Sokol Radomyšl 7:4
2. C0008 28.09.2017 17:00 Jiskra Humpolec SK Telč 6:2
3. C0013 01.10.2017 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec Spartak Soběslav 7:4
3. C0014 30.09.2017 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Lední medvědi Pelhřimov 12:3
3. C0015 30.09.2017 17:00 HC Milevsko 2010 HC Tábor 2:1
3. C0016 30.09.2017 16:30 SK Telč HC Vimperk 1:6
3. C0017 30.09.2017 17:00 HC Strakonice Jiskra Humpolec 7:4
3. C0018 01.10.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov TJ Hluboká nad Vltavou 3:2
4. C0024 07.10.2017 17:10 TJ Sokol Radomyšl HC Vajgar Jindřichův Hradec 6:4
4. C0021 06.10.2017 19:00 HC Tábor SK Telč 6:4
4. C0019 07.10.2017 17:00 Jiskra Humpolec TJ Hluboká nad Vltavou 3:2(P,SN)
4. C0020 08.10.2017 17:00 HC Vimperk HC Strakonice 5:8
4. C0022 08.10.2017 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Milevsko 2010 3:5
4. C0023 08.10.2017 17:00 Spartak Soběslav TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:7
5. C0025 14.10.2017 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí TJ Sokol Radomyšl 3:9
5. C0026 14.10.2017 17:00 HC Milevsko 2010 Spartak Soběslav 4:6
5. C0027 14.10.2017 16:30 SK Telč HC Lední medvědi Pelhřimov 12:3
5. C0028 14.10.2017 17:00 HC Strakonice HC Tábor 11:1
5. C0029 15.10.2017 17:00 HC Vimperk TJ Hluboká nad Vltavou 5:7
5. C0030 15.10.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov Jiskra Humpolec 1:4
6. C0036 20.10.2017 20:15 HC Vajgar Jindřichův Hradec TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 8:6
6. C0032 20.10.2017 19:00 HC Tábor TJ Hluboká nad Vltavou 5:3
6. C0033 20.10.2017 20:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Strakonice 2:15
6. C0031 20.10.2017 18:30 HC Vimperk HC Slavoj Český Krumlov 4:5
6. C0034 21.10.2017 17:00 Spartak Soběslav SK Telč 3:2
6. C0035 21.10.2017 14:00 TJ Sokol Radomyšl HC Milevsko 2010 4:1
7. C0037 22.10.2017 17:00 HC Milevsko 2010 HC Vajgar Jindřichův Hradec 8:3
7. C0038 22.10.2017 16:30 SK Telč TJ Sokol Radomyšl 3:5
7. C0039 22.10.2017 17:00 HC Strakonice Spartak Soběslav 4:5
7. C0040 22.10.2017 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov TJ Hluboká nad Vltavou 3:7
7. C0041 22.10.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov HC Tábor 4:3(P)
7. C0042 22.10.2017 17:00 Jiskra Humpolec HC Vimperk 1:4
8. C0046 28.10.2017 18:10 TJ Sokol Radomyšl HC Strakonice 3:5
8. C0043 29.10.2017 19:00 HC Tábor Jiskra Humpolec 5:4(P)
8. C0044 29.10.2017 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Slavoj Český Krumlov 1:17
8. C0045 29.10.2017 17:00 Spartak Soběslav TJ Hluboká nad Vltavou 8:4
8. C0047 29.10.2017 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec SK Telč 6:4
8. C0048 28.10.2017 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Milevsko 2010 7:1
9. C0051 04.11.2017 16:30 TJ Sokol Radomyšl TJ Hluboká nad Vltavou 8:2
9. C0050 04.11.2017 17:00 HC Strakonice HC Vajgar Jindřichův Hradec 9:2
9. C0049 04.11.2017 16:30 SK Telč TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 4:6
9. C0052 05.11.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov Spartak Soběslav 7:4
9. C0053 04.11.2017 17:00 Jiskra Humpolec HC Lední medvědi Pelhřimov 6:2
9. C0054 05.11.2017 17:00 HC Vimperk HC Tábor 7:5
10. C0058 12.11.2017 18:30 HC Vajgar Jindřichův Hradec TJ Hluboká nad Vltavou 3:2(P)
10. C0055 12.11.2017 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Vimperk 5:10
10. C0056 12.11.2017 17:00 Spartak Soběslav Jiskra Humpolec 4:7
10. C0057 12.11.2017 19:00 TJ Sokol Radomyšl HC Slavoj Český Krumlov 4:6
10. C0059 11.11.2017 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Strakonice 3:4(P)
10. C0060 11.11.2017 17:00 HC Milevsko 2010 SK Telč 3:1
11. C0065 17.11.2017 19:00 HC Vimperk Spartak Soběslav 1:6
11. C0064 17.11.2017 17:00 Jiskra Humpolec TJ Sokol Radomyšl 9:1
11. C0061 17.11.2017 17:00 HC Strakonice HC Milevsko 2010 1:6
11. C0062 17.11.2017 19:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí TJ Hluboká nad Vltavou 5:2
11. C0063 17.11.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov HC Vajgar Jindřichův Hradec 10:2
11. C0066 17.11.2017 19:00 HC Tábor HC Lední medvědi Pelhřimov 8:4
12. C0067 19.11.2017 17:00 Spartak Soběslav HC Tábor 3:0
12. C0068 18.11.2017 16:30 TJ Sokol Radomyšl HC Vimperk 5:4(P)
12. C0069 19.11.2017 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec Jiskra Humpolec 4:5
12. C0070 18.11.2017 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Slavoj Český Krumlov 1:3
12. C0071 18.11.2017 17:00 HC Milevsko 2010 TJ Hluboká nad Vltavou 4:1
12. C0072 18.11.2017 16:30 SK Telč HC Strakonice 6:3
13. C0073 26.11.2017 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou SK Telč 8:4
13. C0074 26.11.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov HC Milevsko 2010 2:3
13. C0075 25.11.2017 17:00 Jiskra Humpolec TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 6:1
13. C0076 26.11.2017 17:00 HC Vimperk HC Vajgar Jindřichův Hradec 6:4
13. C0077 26.11.2017 19:00 HC Tábor TJ Sokol Radomyšl 2:5
13. C0078 26.11.2017 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov Spartak Soběslav 4:10
14. C0080 02.12.2017 18:00 HC Tábor HC Vajgar Jindřichův Hradec 4:5(SN)
14. C0079 03.12.2017 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov TJ Sokol Radomyšl 5:8
14. C0081 03.12.2017 17:00 HC Vimperk TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3:2(P)
14. C0082 02.12.2017 17:00 Jiskra Humpolec HC Milevsko 2010 4:2
14. C0083 03.12.2017 17:00 HC Slavoj Český Krumlov SK Telč 3:4(P)
14. C0084 03.12.2017 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou HC Strakonice 2:6
15. C0090 10.12.2017 18:50 TJ Sokol Radomyšl Spartak Soběslav 5:3
15. C0085 09.12.2017 17:00 HC Strakonice HC Slavoj Český Krumlov 4:3(P)
15. C0086 09.12.2017 16:30 SK Telč Jiskra Humpolec 4:0
15. C0087 09.12.2017 17:00 HC Milevsko 2010 HC Vimperk 3:2(P)
15. C0088 09.12.2017 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Tábor 4:1
15. C0089 10.12.2017 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec HC Lední medvědi Pelhřimov 8:3
16. C0091 17.12.2017 17:00 Spartak Soběslav HC Vajgar Jindřichův Hradec 1:3
16. C0092 17.12.2017 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 2:4
16. C0093 17.12.2017 17:00 HC Tábor HC Milevsko 2010 2:6
16. C0094 17.12.2017 17:00 HC Vimperk SK Telč 5:4
16. C0095 16.12.2017 17:00 Jiskra Humpolec HC Strakonice 2:4
16. C0096 17.12.2017 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou HC Slavoj Český Krumlov 3:5
17. C0098 06.01.2018 17:00 HC Strakonice HC Vimperk 5:8
17. C0099 06.01.2018 16:30 SK Telč HC Tábor 2:8
17. C0100 06.01.2018 17:00 HC Milevsko 2010 HC Lední medvědi Pelhřimov 11:3
17. C0101 06.01.2018 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Spartak Soběslav 7:6(P)
17. C0102 07.01.2018 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec TJ Sokol Radomyšl 5:4(P,SN)
17. C0097 07.01.2018 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou Jiskra Humpolec 5:4
18. C0103 14.01.2018 17:40 TJ Sokol Radomyšl TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 6:4
18. C0104 14.01.2018 17:00 Spartak Soběslav HC Milevsko 2010 4:5
18. C0105 14.01.2018 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč 3:6
18. C0106 14.01.2018 18:15 HC Tábor HC Strakonice 6:5(P)
18. C0107 14.01.2018 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou HC Vimperk 2:6
18. C0108 13.01.2018 17:00 Jiskra Humpolec HC Slavoj Český Krumlov 3:2
19. C0109 21.01.2018 17:00 HC Slavoj Český Krumlov HC Vimperk 5:3
19. C0110 21.01.2018 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou HC Tábor 2:3
19. C0111 20.01.2018 17:00 HC Strakonice HC Lední medvědi Pelhřimov 14:1
19. C0112 20.01.2018 16:30 SK Telč Spartak Soběslav 8:4
19. C0113 20.01.2018 17:00 HC Milevsko 2010 TJ Sokol Radomyšl 0:1
19. C0114 20.01.2018 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Vajgar Jindřichův Hradec -:-
20. C0115 28.01.2018 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec HC Milevsko 2010 -:-
20. C0116 28.01.2018 18:40 TJ Sokol Radomyšl SK Telč -:-
20. C0117 28.01.2018 17:00 Spartak Soběslav HC Strakonice -:-
20. C0118 28.01.2018 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou HC Lední medvědi Pelhřimov -:-
20. C0119 28.01.2018 17:00 HC Tábor HC Slavoj Český Krumlov -:-
20. C0120 28.01.2018 17:00 HC Vimperk Jiskra Humpolec -:-
21. C0122 03.02.2018 16:00 HC Slavoj Český Krumlov HC Lední medvědi Pelhřimov -:-
21. C0125 03.02.2018 16:30 SK Telč HC Vajgar Jindřichův Hradec -:-
21. C0126 03.02.2018 17:00 HC Milevsko 2010 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí -:-
21. C0124 03.02.2018 18:30 HC Strakonice TJ Sokol Radomyšl -:-
21. C0123 02.02.2018 19:00 TJ Hluboká nad Vltavou Spartak Soběslav -:-
21. C0121 02.02.2018 18:30 Jiskra Humpolec HC Tábor -:-
22. C0129 08.12.2017 19:00 TJ Hluboká nad Vltavou TJ Sokol Radomyšl 2:4
22. C0127 04.02.2018 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí SK Telč -:-
22. C0128 04.02.2018 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec HC Strakonice -:-
22. C0130 04.02.2018 17:00 Spartak Soběslav HC Slavoj Český Krumlov -:-
22. C0131 04.02.2018 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov Jiskra Humpolec -:-
22. C0132 04.02.2018 17:00 HC Tábor HC Vimperk -:-
23. C0133 11.02.2018 17:00 HC Vimperk HC Lední medvědi Pelhřimov -:-
23. C0134 11.02.2018 17:00 Jiskra Humpolec Spartak Soběslav -:-
23. C0135 11.02.2018 17:00 HC Slavoj Český Krumlov TJ Sokol Radomyšl -:-
23. C0136 11.02.2018 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou HC Vajgar Jindřichův Hradec -:-
23. C0137 10.02.2018 17:00 HC Strakonice TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí -:-
23. C0138 10.02.2018 16:30 SK Telč HC Milevsko 2010 -:-
24. C0139 17.02.2018 17:00 HC Milevsko 2010 HC Strakonice -:-
24. C0140 18.02.2018 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí -:-
24. C0141 18.02.2018 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec HC Slavoj Český Krumlov -:-
24. C0142 17.02.2018 09:00 TJ Sokol Radomyšl Jiskra Humpolec -:-
24. C0143 18.02.2018 17:00 Spartak Soběslav HC Vimperk -:-
24. C0144 18.02.2018 17:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Tábor -:-
25. C0145 25.02.2018 17:00 HC Tábor Spartak Soběslav -:-
25. C0146 25.02.2018 17:00 HC Vimperk TJ Sokol Radomyšl -:-
25. C0147 25.02.2018 17:00 Jiskra Humpolec HC Vajgar Jindřichův Hradec -:-
25. C0148 25.02.2018 17:00 HC Slavoj Český Krumlov TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí -:-
25. C0149 25.02.2018 17:00 TJ Hluboká nad Vltavou HC Milevsko 2010 -:-
25. C0150 24.02.2018 17:00 HC Strakonice SK Telč -:-
26. C0151 03.03.2018 16:30 SK Telč TJ Hluboká nad Vltavou -:-
26. C0152 03.03.2018 17:00 HC Milevsko 2010 HC Slavoj Český Krumlov -:-
26. C0153 03.03.2018 17:00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Jiskra Humpolec -:-
26. C0154 04.03.2018 17:00 HC Vajgar Jindřichův Hradec HC Vimperk -:-
26. C0155 03.03.2018 09:00 TJ Sokol Radomyšl HC Tábor -:-
26. C0156 04.03.2018 17:00 Spartak Soběslav HC Lední medvědi Pelhřimov -:-

Zdroj: www.hosys.cz